Toijalan työväenyhdistyksen hallitus 2017

Hallitus
Salla Bister, puheenjohtaja, nuorisovastaava puh. 044-3657792 pj.sallabister(a)gmail.com Heli Inkinen, varapheenjohtaja, jäsenasioiden hoitaja puh. 040-7231099 heli.inkinen(a)akaa.fi Kari Taberman, 1. sihteeri puh. 044-3034336 kari.taberman(a)edu.valkeakoski.fi Hannele Halmela-Taberman 2. sihteeri, kv-asioitten hoitaja puh. 040-7237381 hannele.halmela-taberman(a)edu.akaa.fi Pekka Sintonen, taloudenhoitaja puh. 040-3353267 pekka.sintonen(a)akaa.fi Juhani Salin, toimitilavastaava, Metsola-salin varaukset puh. 0400-837 069 juhani.salin(a)pp.inet.fi Raija Toivonen, tiedotus- ja nettivastaava puh. 040-192 2773 raijatoivonen70154(a)gmail.com Anssi Pahlanen, jäsen puh. 040-082 7225 anspah(a)gmail.com Sakari Nieminen, jäsen puh. 041-4302439 lassesakari(a)suomi24.fi Kirsi Nord-Sarkola, jäsen puh. 0400-452899 kirsi.nord-sarkola(a)akaa.fi